LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I riu me "Audi" përplas 77-vjeçarin/ I moshuari ndërron jetë në vendngjarje

19 Nëntor 2023, 19:05, Aktualitet CNA

I riu me "Audi" përplas 77-vjeçarin/ I moshuari

Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në Krujë.

Rreth orës 18:15, në Nikël, shtetasi E. K., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Audi", ka aksidentuar shtetasin S. S., 77 vjeç, banues në Nikël, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga