LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U pezulluan nga moti i keq/ Rikthehet lundrimi për tragetet Durrës-Bari

18 Nëntor 2023, 20:52, Aktualitet CNA
U pezulluan nga moti i keq/ Rikthehet lundrimi për tragetet
Foto ilustruese

Mbrëmjen e djeshme u pezulluan lundrimet e trageteve nga Porti i Durrësit drejt Portit të Barit (Itali) dhe anasjelltas.

Shkak për pezullimin e lundrimeve u bë moti i keq me erë të fortë dhe dallgë të mëdha.

Por mbrëmjen e kësaj të shtune është rikthyer lundrimi i trageteve.

Lajmi është konfirmuar nga Autoriteti Portual Durrës, i cili bën të ditur se sonte do të nisen dy tragete drejt Barit./ CNA

Lajmet e fundit nga