LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla, “ylli” i Irfan Hysenbelliut

2 Qershor 2022, 13:53, Aktualitet CNA
Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,
Taulant Balla dhe Irfan Hysenbelliu

Kreu i grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla, është ylli i Irfan Hysenbelliut.

Vetëm se Irfani nuk e vë në ballë, por e ngre lart e më lart me shkrime, në mediat e tij.

Ashtu siç flitej dikur për Enverin në të vetmet median të asaj kohe, ashtu shkruhet dhe flitet për Taulnat Ballën në mediat e Hysenbellit.

Sipas mediave të Hysebelliut, Balla është njeriu kyç në PS për zgjedhjen e Presidentit, ndërkohë që në një njërën nga negociatat ishte Damin Gjiknuri Sekretari i Përgjithshëm i PS, që vinte pikat mbi i.

Në mediat e Hysenbelliut Balla është i shqetësuar për zgjedhjen e një presidenti dinjitoz, Balla flet në emër të PS-së, për marrëdhëniet me Berishën.

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

Flet për të si për shokun Enver/ Taulant Balla,

E në një kohë Ballën e shndërron në yll, Hysenbelliu sulmon drejtues të tatimeve, të cilët kanë konstatuar evazion fiskal në kompanitë e Hysenbelliut.

Kujtojmë se në mediat e tij “News 24”, gazeta “Panorama” dhe “Balkan Web”, janë publikuar disa shkrime në formë shantazhi,  ku sulmohet drejtori i përgjithshëm i Tatimeve, Ceno Klosi.

Dhe jo vetëm tatimet, por zyrtarë të ndryshëm, që nga ministra, epër të vijuar me gjyqtarë e të tjerë, në të gjitha rastet kur i preken interesat dhe i prishet qejfi./CNA.al

Lajmet e fundit nga