LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bollinos i hyjnë ujërat e zeza në redaksi/ Asnjë fjalë për Bashkinë e Tiranës

3 Nëntor 2023, 16:59, Aktualitet CNA
Bollinos i hyjnë ujërat e zeza në redaksi/ Asnjë fjalë
Carlo Bollino

Carlo Bollinos këtë të premte pas reshjeve të dendura të shiut, ujërat e zeza i hynë në redaksi.

Për shkak të përmbytejve Report Tv ndërpreu dhe transmetimin live.

Pavarësisht se problemet me kanalizimet në rrugën ‘Frosina Plaku’, pranë ish-parkut të Autobusave, ku ndodhet edhe godina e Report Tv bënë që gjithë redaksia të përshkohej nga ujrat e zeza ajo që bie në sy është fakti që Bellino nuk tha asnjë fjalë të vetme për Bashkinë Tiranë.

Bollinos i hyjnë ujërat e zeza në redaksi/ Asnjë fjalë

Përmbyetjet kanë përfshirë shumë pjesë të Tiranës dhe problemet me ujërat e zeza janë shfaqur në disa zona të kryeqytetit./ CNA

Lajmet e fundit nga