LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Koas në trafik/ Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, të paralizuara rrugët dytësore

3 Nëntor 2023, 16:26, Aktualitet CNA

Koas në trafik/ Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, të

Trafiku ka paralizuar rrugët e vendit mesditën e kësaj të premtje.

Autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar dhe mjetet e kanë të pamundur që të kalojnë.

Koas në trafik/ Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, të

Gjithashtu janë paralizuar edhe rrugët dytësore.

Koas në trafik/ Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, të

Shkak është bërë situata e rënduar meterologjike në vend. Reshjet e dendura të shiut kanë bërë që vargu i makinave të jetë i gjatë dhe mjetet thuajse nuk lëvizin fare./ CNA

Lajmet e fundit nga