LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Lana del nga shtrati, uji futet brenda autobusit në ecje

3 Nëntor 2023, 16:06, Aktualitet CNA

VIDEO/ Lana del nga shtrati, uji futet brenda autobusit në ecje

Stuhia "Ciaran" ka goditur vendin tonë, ndërkohë situata paraqitet alarmante në kryeqytet. Lumi Lana ka dalë nga shtrati dhe ka bllokuar rrugët përreth si dhe ka përmbytur disa biznese. 

Ndërkohë, trafiku në Tiranë është paralizuar dhe autostrada Durrës-Tiranë është e bllokuar. 

Në videon e mëposhtme shfaqen momentet kur uji futet brenda në autobusit dhe qytetarët alarmohen për situatën e krijuar. Theksojmë që mjeti ishte në ecje ndërkohë që u përmbyt./CNA

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga