LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moti i keq në Tiranë/ Plagoset polici 37-vjeçar, i bie mbi kokë një objekt

3 Nëntor 2023, 13:56, Aktualitet CNA

Moti i keq në Tiranë/ Plagoset polici 37-vjeçar, i bie mbi

Për shkak të motit të keq dhe reshjeve të denduara të shiut ka mbetur i dëmtuar një person në Tiranë. Policia bën me dije se polici M.Xh, 37 vjeç, është dëmtuar pasi i ka rënë në kokë një objekt, i cili ishte shkëputur për shkak të erërave dhe shiut. 

Shtetasi M. Xh. ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 03.11.2023, rreth orës 13:00, në afërsi të pallatit me shigjeta, si pasojë e rreshjeve, është shkëputur një objekt dhe ka dëmtuar në kokë shtetasin M. Xh., 37 vjeç, punonjës i Komisariatit të Policisë Rrugore, i planëzuar me shërbim.

Shtetasi M. Xh. ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA

Lajmet e fundit nga