LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I zhdukur prej ditësh/ Gjendet i mbytur në rezervuar 23-vjeçari në Berat

17 Mars 2022, 11:46, Kronika CNA
I zhdukur prej ditësh/ Gjendet i mbytur në rezervuar 23-vjeçari

Sot është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Sqepur 23 vjeçari me aftësi të kufizuara, LL.P, për të cilin ditë më parë ishte raportuar se ishte zhdukur.

Ai u gjet nga polumbarët e RENEA-s, pas kërkimit në vendin ku edhe dyshonin familjarët se mund të kishte rënë.

Familjarët e 23-vjeçarit Ll.P,kishin denoncuar në polici se vëllai i tyre shurdh-memec ishte zhdukur dhe dyshimet e tyre ishin se ai mund të ishte mbytur.

Familjarët kanë kërkuar ndihmën e polumbarëve, që pas 3-ditësh kanë mbërritur dhe e kanë gjetur trupin e pajetë të djalit, që është dërguar në Morgun e Spitalit Rajonal Berat për t?ju nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga