LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Loti ‘lumë’ në Top Channel, për Sokol Ballën

1 Mars 2022, 17:28, Satire Politike CNA
Loti ‘lumë’ në Top Channel, për Sokol Ballën

Sokol Balla u rikthye në Top Chanel pas më shumë se katër vitesh.

Lajmi që qarkullonte dhe i raportuar nga CNA.al, doli i vërtetë. Njëriu që ishte larguar nga Top pikërisht nga Vjollca Hoxha u rikthye në Top po nga Vjollca, pasi shëtiti 4 vite në ekrane të ndryshme.

Por lajmi më i rëndesishëm janë lotët që janë derdhur për Sokol Ballën, nga stafi, redaksia e lajmeve.

Loti lumë në ambientet e Top Channel, nga gëzimi apo hidhërimi kjo ka pak rëndësi. Me lor në sy kanë qenë gazetarë, spikera etj etj.

Dikush fluturonte dhe lotët lumë që po rikthehej i madhërishmi, dikush tjetër po lotonte nga hidhërimi, se ku durohet ai mendjemadhi, e kështu me radhë. Lori lumë në Top Channel për Sokol Ballën.

Stafi i CNA.al i uron suksese Sokol Ballës në detyrën ku u rikthye me kyçe më të forta.

Tashmë pritet që Balla të vazhdojë rrugën e të ndriturit Ben Blushi, kjo edhe për shkak të dashurisë së madhe që kanë për njëri-tjetrin./CNA.al

Sokol Balla largohet nga televizioni i Irfan Hysenbelliut/ Lëvizje edhe në Top Channel

Sokol Balla rikthehet në Top Channel

Lajmet e fundit nga