LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-“Mos ta shohim më surratin”/ Ironia e vëllezërve, kënga që duhet ta dëgjojë Luli

23 Nëntor 2021, 10:34, Satire Politike CNA
Video-“Mos ta shohim më surratin”/ Ironia e

Kryetari në largim i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka sjellë ?suksese të mëdha? kësaj force politike, duke thyer një ?rekord historik?, tre mandate me radhë në opozitë.

Por, pas gjithë kësaj pune të madhe që bëri Luli, për ta mbajtur Partinë Demokratike 12 vite në opozitë, nuk mund të mos ?shpërblehej? dhe për këtë kanë menduar edhe dy vëllëzërit Lleshi.

Vëllezërit Lleshi së fundi i kanë kushtuar edhe një këngë, të cilën Luli duhet ta dëgjojë patjetër.

Për më tepër dëgjoni videon më poshtë. Mesaazhi është mjaft i qartë./CNA.al

Lajmet e fundit nga