LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Plasin memet në rrjetet sociale/ Çfarë presim nga Amerika dhe çfarë na sjell

16 Gusht 2021, 09:36, Satire Politike CNA
FOTOT-Plasin memet në rrjetet sociale/ Çfarë presim nga Amerika

Qeveria shqiptare ka vendosur të pranojë kërkesën nga SHBA për pranimin e afganëve në Shqipëri.

Nga ana tjetër në rrjetet sociale, shqiptarët kanë shpërthyer duke krijuar meme, ku tregojnë se çfarë presin nga Amerika.

Për më tepër shihni disa prej memeve që po qarkullojnë në rrjet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga