LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e njohim rezultatin, do e çojmë çështjen në KAS”/ Plas humori në rrjet, fotot më pikante

30 Qershor 2021, 13:06, Satire Politike CNA
“Nuk e njohim rezultatin, do e çojmë çështjen

Rezultatet surprizë në Kampionatin Europian të Futbollit, janë janë bërë shkak për meme të shumta në faqet e humorit në rrjetet sociale.

Por, jo vetëm futbolli, ka rënë ?pre? e faqeve të humorit, por as politika nuk është kursyer.

Faqet e humorit kanë ironizuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, në lidhje me zgjedhjet, për të cilat thotë se nuk i njeh. Po ashtu është shigjetuar edhe kryeministri Edi Rama dhe personazhe të tjera të politikës.

Për më tepër shikoni me poshtë disa nga memet më pikante në rrjet:/CNA.al

Lajmet e fundit nga