LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-“Edhe po vdiqët, për partinë po e bëni”/ Rrjeti tallet me Bashën e Ramën

26 Mars 2021, 11:12, Satire Politike CNA
FOTOT-“Edhe po vdiqët, për partinë po e bëni”/

Ditën e djeshme u hap fushata elektorale nga të dyja partitë më të mëdha, PD dhe PS. Nga shfaqja që dha Lulzim Basha duke ftuar qytetarët të bëhen pjesë e mitingut me makina dhe shkeljes së rregullave antiCovid-19, ka plasur humori në rrjetet sociale.

Në lidhje me këtë në rrjetet sociale kanë shpërthyer memet dhe shprehjet tallëse për të liderët e partive, Lulzim Basha dhe Edi Rama.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga