LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Afera 400 milionë euro e inceneratorëve “çmend” Ramën/ Shpërthejnë memet në rrjet  

16 Tetor 2020, 09:08, Satire Politike CNA
Foto-Afera 400 milionë euro e inceneratorëve

Kryeministri Edi Rama është shfaqur mbrëmë në emisionin ?Opinion?, ku ka tentuar të mbrojë aferën 400 milionë euro të koncesionit të inceneratorëve.

Por ndërsa Rama bënte avokatinë e një afere koruptive, për të cilën CAN.al ka publikuar një dosje të plotë investigative, me fakte dhe dokumente, ka pasur edhe një përplasje të fortë me gazetarët.

Për më tepër, Rama ?haroi? distancimin social, maskën, pandeminë dhe I shpërtheu pranë fytyrës gazetarit Robert Rakipllari.

?Tërbimi? i Ramës gjatë këtij emisioni ka bërë që rrjetet sociale të shpërthejnë në ironi.

Ndiqni më poshtë disa prej memeve më pikante:/ CNA.al

Lajmet e fundit nga