LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpallet në kërkim Lulzim Basha

22 Qershor 2021, 11:00, Satire Politike CNA
Shpallet në kërkim Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk ka asnjë dalje mediatike dhe asnjë postim në faqen e tij në rrjetet sociale, që prej 14 qershorit, një ditë pas zgjedhjeve në PD, ku ai arriti të mbante karrigen e kryetarit.

Në lidhje me këtë, ka ardhur një reagim nga gazetari Armir Shkurti, I cili ironizon kreun e PD.

Në një postim në rrjetet sociale, Armir Shkurti, ndërsa ironizon Bashën, shkruan është zhdukur pa nam e Nishan.

?KËRKOHET!!

Për herë të fundit është parë në facebook të nesërmen e rizgjedhjes kryetar i PD-së.

Që atë ditë është zhdukur pa nam e nishan.

Kush e ka parë, lutet të njoftojë.?-shkruan gazetari./CNA.al

Lajmet e fundit nga