LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Nga Basha, Rama, Ruçi, Spiropali, Duma e Veliu/ Kush janë VIP-at që "futen" në Big Brother

6 Tetor 2021, 09:11, Satire Politike CNA
Foto-Nga Basha, Rama, Ruçi, Spiropali, Duma e Veliu/ Kush janë

Në një kohë që në vend flitet për krizë energjitike, për rritjen e çmimeve, e të tjera si këto, duket se shqiptarët e kanë gjetur ?ilaçin? për të hequr mëndjen.

Për këtë ka menduar TCH me një shaqje me emrin ?Big Brother VIP?, i cili ka startuar mbrëmjen e djeshme.

Në emisionin në fjalë janë mbledhur disa njerëz kryesisht anonimë të cilët thonë se janë të famshëm dhe që për ca muaj do na mbijnë nëpër TV dhe portale.

Por, situata nuk mund t?i shpëtonte as faqeve të humorit në rrjetet sociale, të cilët kanë ironizuar nëpërmjet memeve.

Në rrjet ka plasur humori, ndërsa disa personazhe që futen në Big Brother, janë ?identifikuar? me fytyrat e personazheve të ndryshëm të politikës.

Më poshtë disa nga memet më picante në rrjet./CNA.al

Lajmet e fundit nga