LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mirë se erdhe o Isë, në Ballkanin e Hapur”/ Shpërthen humori në rrjet, fotot më pikante

28 Nëntor 2021, 14:26, Satire Politike CNA

Politikanët shqiptarë janë bërë objekt humori, në rrjetet sociale, edhe me rastin e 28 Nëntorit, dita e Pavarësisë së Shqipërisë.

Nisur dhe nga situate politike në vend, faqet e humorit kanë ironizuar nëpërmjet memeve.

Objekt humori janë bërë presidenti Meta, kryeministri Rama, të cilët janë shfaqur sot në Vlorë, në krah të njëri-tjetrit, por edhe personazhe të tjera të politikës nuk kanë shpëtuar nga ironia e rrjetet sociale.

Më poshtë disa nga memet më picante në rrjet:/CNA.al

Lajmet e fundit nga