LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Situata në PD/ Basha shfaqet në zyrat e PS, shpërthen rrjeti

26 Nëntor 2021, 09:49, Satire Politike CNA

Situata politike në përgjithësi por edhe ajo që po ndodh në PD, ka bërë që rrjeti të shpërthejë në meme.

Nga urdhëri i Bashës, për kyçjen e zyrave të PD-së, apo Basha në mbledhjet e PS-së, janë shkrirë në foto me humor.

Gjithashtu nuk mungojnë edhe foto nga grupi i Bashës, të formësuar si karateistë apo edhe zyrat e PD-së në flakë si dhe ambasadorja e amerikane Yuri Kim që po fotografohet para selisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga