LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-“Zbërthehet” takimi në Londër/ Çfarë ndodhi mes Ramës dhe Boris Johnson

1 Mars 2022, 11:07, Satire Politike CNA
Foto-“Zbërthehet” takimi në Londër/ Çfarë

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto me kryeministrin britanik Boris Johnson.

Por, fotoja është shpërndarë në rrjetet sociale, ku nuk ka munguar ironia edhe në faqet e humorit.

Në foton në fjalë, Rama duket se po tenton t?iu shpjegojë diçka personave të pranishëm.

Ndërkohë faqet e humorit në rrjetet sociale, kanë ?zbërthyer? atë çfarë mund të ketë qënë duke shpjeguar Rama.

Për më tepër shikoni galerinë e fotove më poshtë. /CNA.al

Lajmet e fundit nga