LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Bardhi “bën gropë” veshin në Kuvend/ Çfarë e mundon Gazin e Lulit?

10 Shkurt 2022, 12:14, Satire Politike CNA
Video-Bardhi “bën gropë” veshin në Kuvend/

Gazi i Lulit është parë i tensionuar sot në seancën e Kuvendit.

Ndoshta, Bardhi ka rënë në mendime të thella për pazaret e kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha me kryeministrin Rama.

Ose ka frikë se Luli e ?tradhëton? me Ramën, dhe nuk e përfshin në bashkëqeverisjen e tij me kryeministrin në detyrë.

Se çfarë e mundon vallë Gazin e Lulit, nuk është shumë e qartë.

Por, fakti është se nga ?stresi? i madh, sot Bardhi në Kuvend, ka ?bëre gropë? veshin.

Për më tepër video më poshtë./CNA.al

Lajmet e fundit nga