LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot/ Bashës i bien flokët, ç’po ndodh me kreun e PD

28 Nëntor 2021, 14:35, Satire Politike CNA
Fotot/ Bashës i bien flokët, ç’po ndodh me kreun e PD

Situata politike në PD, duket se po i shkakton probleme të mëdha Lulzim Bashës.

Vetëm pak ditë më parë, CNA.al publikoi disa foto të Lulzim Bashës në emisionin ?Open? në Top Channel, ku dukej se pagjumësia i ka  shkaktuar rënie të flokëve.

Por, situata qenka edhe më e rëndë sesa dukej. CNA.al sjell sot një tjeter foto, ku nuk kemi më një Lulzim Bashë me flokët që i shkëlqejnë nga brilantina.

Ashtu sikurse duket edhe në foton më poshtë, Bashës vazhdojnë t?i bien flokët.

Kujtojmë këtu se sot Basha ishte në Durrës, ku pretendohej se do të zhvillonte një takim me kryesinë e degës së PD në këtë qytet, por e lanë me ?gisht në gojë?, pasi në takim nuk i shkuan më shumë se pesë veta.

Ndoshta braktisja e demokratëve dhe ?Foltorja? e Berishës i kanë shkaktuar pagjumësi Lulzim Bashës dhe për pasojë po i bien edhe flokët./CNA.al

FOTO- Lulit i bien flokët nga stresi

Video-Durrësi braktis Bashën/ Kreu i PD mbetet me “gisht në gojë”

Lajmet e fundit nga