LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto- Moda e re e Salianjit/ Lidh këmishën sipër kollares

9 Dhjetor 2021, 20:33, Satire Politike CNA

Ervin Salianji, i njohur ndryshe si Babalja, mundohet që të ?godasë? në çdo dalje të tij publike.

Me kostum dhe kollare, është veshja që më së shumti është shfaqur deputeti i Lulzim Bashës, por sot ka sjellë një prurje të re për modën.

Në një studio televizive, teksa ka qenë i ftuar për të komentuar vizitën e të dërguarit të SHBA Gabriel Escobar dhe krizën në PD, Salianji është shfaqur me një këmishë të bardhë dhe një kollare të kuqe. Deri këtu ska asnjë gjë të keqe. Por ?prurja? e Salianjit është lidhja e jakës së këmishës sipër kollares.

Arsyeja e vërtetë nuk dihet, nëse Salianji do të kthehet në një ?model? apo këmisha i ri një masë më e madhe dhe ka gjetur mënyrën për ta modifikuar.

E mesa duket, në selinë blu kanë nisur ndryshimet në pamjen e deputetëve. Kujtojmë këtu, se një ndryshim drastik në pamje ka pësuar edhe Grida Duma, e cila ka ndryshuar flokët dhe mënyrën e make up-it./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga