LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/Gjendet dera e duhur për Lulzim Bashën

5 Janar 2022, 19:32, Satire Politike CNA
VIDEO/Gjendet dera e duhur për Lulzim Bashën

Pas shumë tentativash e përpjekjesh për ndërrime bravash dhe blindime dyersh, duket se u gjet edhe zgjidhja e vetme për Lulzim Bashën.

Një derë me shenjën e gishtave është ideale për kryetarin e shkarkuar të PD, për të bërë të mundur ndalimin e hyrjes për ata që janë të padëshiruar për të.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, është kthyer në një meme të gatshme për Lulin.

Projektin për realizimin e kësaj ?vepre? mund ta implementojë kunati.

Nga sot, Luli mund të flejë i qetë dhe i sigurt se e gjeti zgjidhjen për të mos i marrë njeri zyrën. Mjafton që ky projekt i quajtur Fingerprint Brava të implementohet /CNA.al

Lajmet e fundit nga