Luhet sot Kukësi-Skënderbeu, zbulohet arbitri që do vendosë drejtësi

23 Janar 2022, 08:29, Sport CNA
Luhet sot Kukësi-Skënderbeu, zbulohet arbitri që do vendosë

Sot, Kategoria Superiore zhvillon një ndeshje të saj, Kukësi-Skënderbeu në orën 16:45 në stadiumin ?Loro Boriçi?.

Janë zbuluar edhe arbitrat që do të vendosin drejtësi sot në sfidën e Superiores.

Arbitër kryesor do të jetë Olsid Ferataj, i mbështetur nga asistentët Renato Malaj dhe Marjus Qose.

Arbitër i katërt pritet të jetë Indrit Myrtja. Në VAR do të jetë Kreshnik Cjapi dhe në AVAR, Elvis Gjoka.

Lajmet e fundit nga