Mehmeti dhe Çela zgjedhin titullarët, shikoni si rreshtohen Partizani dhe Kastrioti

22 Janar 2022, 12:20, Sport CNA
Mehmeti dhe Çela zgjedhin titullarët, shikoni si rreshtohen

Do të startojë në orën 13:45, në stadiumin ?Elbasan Arena?, sfida Partizani-Kastrioti, e vlefshme për javën e 17-të të Kategorisë Superiore.

Partizani synon fitoren e dytë radhazi me trajnerin e ri në krye, Dritan Mehmeti, por edhe triumfin për të pasur vazhdimësi me ?demat?.

E njëjta gjë vlen e dhe për Kastriotin, ku tekniku Emiljano Çela kërkon fitoren e dytë radhazi për të për të qenë ende në garë për luftën për mbijetesë.

FORMACIONET ZYRTARE ?

PARTIZANI ? Hoxha; A. Marku, Belica, Bitri, Sota; H. Marku, Rrapaj, Mala; Kallaku; Stenio Zhunior, Skuka. Trajner: Dritan Mehmeti.

KASTRIOTI ? Sali; Neziri, Dida, Rami; Kodra, Onanuga, Okebugu, Hasani, Husein; Greca, Kaina Nunjesh. Trajner: Emiljano Çela.

Lajmet e fundit nga