E papritur/ Drejtori sportiv largohet nga Partizani

22 Janar 2022, 09:59, Sport CNA
E papritur/ Drejtori sportiv largohet nga Partizani

Më pak se tre javë ka zgjatur aventura e Dritan Dervishit në rikthimin e dytë te Partizani. Dervishi është larguar nga skuadra. Kanë qenë mosmarrëveshjet me drejtorin e përgjithshëm Olsi Rama ato që kanë sjellë ftohjen mes palëve.

Dervishi u prezantua në datën 3 janar 2022 në skuadër, për rolin e drejtorit sportiv. Me një eksperiencë të madhe në Itali me Veronën, Dervishi dhe Demat janë ndarë para kohe, teksa nuk kanë kaluar as tre javë nga prezantimi.

Merkato e janarit dhe emrat e lojtarëve kanë sjellë ?rrufenë? e radhës te Partizani.

Lajmet e fundit nga