Foto duke qeshur me Veliajn, Bulku zbulon sms e Memës: Nuk ishte takim miqësor...

22 Janar 2022, 10:18, Sport CNA
Foto duke qeshur me Veliajn, Bulku zbulon sms e Memës: Nuk ishte takim

Sulejman Mema, Kryetari aktual i Shoqatës Rajonale të Futbollit Tiranë ka qenë i pranishëm ditën e sotme në një takim me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Nga fotoja e postuar në rrjetet sociale të kryebashkiakut, Mema dhe Veliaj shihen të dy duke qeshur, por në fakt takimi nuk ka qenë edhe aq miqësor sa duket.

Një gjë të tillë e ka zbuluar edhe Ervin Bulku, trajneri i Kombëtares U17. I ftuar në emisionin ?Gol pas Goli? në Supersport?, Bulku u shpreh se Mema i kishte dërguar një mesazh duke i thënë që takimi nuk ishte aq miqësor sa duket në foto.

?Më ka dërguar profesor Mema një mesazh për foton. Më thotë që takimi nuk ka qenë aq miqësor sa duket në foto?.

Lajmet e fundit nga