VIDEO/ Broja i pafat, godet shtyllën ndaj Mançester Sitit

22 Janar 2022, 19:29, Sport CNA
VIDEO/ Broja i pafat, godet shtyllën ndaj Mançester Sitit

Armando Broja është i uritur për gola dhe sot ndaj Mançester Sitit, sulmuesi shqiptar i Sauthempton tregoi se është padyshim një lojtar për të cilin duhet pasur shumë vëmendje nga mbrojtësit kundërshtarë.

Pas golit të anuluar, në minutën e 57 erdhi një tjetër rast i artë për sulmuesin, kur pas një goditje nga këndi, ai gjuajti me kokë para portës së Sitit. Por për fat të keq, topi u ndal nga shtylla e portës së Ederson.

 

Lajmet e fundit nga