LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Doni të aplikoni për vizë?/ Ambasada gjermane del me njoftimin e rëndësishëm

23 Janar 2022, 17:26, Aktualitet CNA
Doni të aplikoni për vizë?/ Ambasada gjermane del me njoftimin e

Ambasada gjermane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm ditën e sotme.

Përmes një njoftimi, ambasada bën me dije se ditën e nesërme, sektori i vizave do të jetë i mbyllur, çka do të bëjë që nuk do të merren aplikime për vizë dhe nuk do të ketë shërbim telefonik.

?Sektori i vizave qëndron i mbyllur të hënën më 24.01.22. Nuk do të merren aplikime për vizë dhe nuk do të ketë shërbim telefonik. Lutemi në mirëkuptimin Tuaj. Të gjithë aplikuesit do të njoftohen nga ana jonë sapo të jepen takime të reja?, njofton ambasada./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga