LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/Habit Luana Vjollca. Ja çfarë do të veshë nesër në emisionin e saj

25 Nëntor 2017, 11:24, Aktualitet CNA
Video/Habit Luana Vjollca. Ja çfarë do të veshë nesër

Luana Vjollca ka treguar përmes një video se kush do të jenë të ftuarit e saj të radhës në emisionin ?Shiko kush Luan?, në Top Channel. Pjesën më të madhe të tyre e kemi ditur që do ishin pjesë e kësaj puntate, duke qenë se ata janë treguar të paduruar dhe e kanë postuar në profilet e tyre në rrjetet sociale. Dritan Shakohoxha, Rozana Radi, Valbona Selimllari, Vikena Kamenica, Besart Kallaku dhe Niada Saliasi, do të jenë të ftuarit e kësaj të shtunë.

Në videon që postoi Luana në ?Instagram? na bie në sy edhe veshja e saj, e cila ka ndryshuar stil kësaj radhe.Ajo shfaqet me një fustan ?serioz?, ndryshe nga herët e tjera ku nuk i lihej shumë vend fantazisë për të imagjinuar./CityNews

 

 

NESER 20:50 super emision super feste ne #ShikoKushLUAN ????me @genthazizi @edmanushi @dritan_shakohoxha @rozana_radi @valbonaselimllari @vikenakamenica @beskallaku @niada.saliasi @shikokushluan @topchannelalbania

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Lajmet e fundit nga