LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shakohoxha vlerëson Getin, Marina e kundërshton hapur

9 Dhjetor 2017, 09:05, Aktualitet CNA
Shakohoxha vlerëson Getin, Marina e kundërshton hapur

Marina dhe Shakohoxha janë dy miq të vjetër që studioja sportive i ka lidhur gjithmonë bashkë. Dy miqtë e ruajnë ende miqësinë dhe kjo shihet qartë nga komentet që i bëjnë njëri-tjetrit, por edhe nga fotot që postojnë së bashku.

Në një foto që Marina ka postuar së fundmi në ?Instagram? Shakohoxha ka komentuar duke e futur edhe në ?sherr? çiftin e njohur.

?Ghetto Geasy fotografi më i mirë?, ka komentuar Shakohoxha.

Marina ka reaguar menjëherë duke kërkuar të kalojë vëmendja tek ajo dhe jo tek fotografi.

?Pse s?thua modelja më e mirë?, ia kthen moderatorja e njohur Shakos .

 

Natyrisht që edhe Geti nuk mund të rrinte pa reaguar.

?Faleminderit Shako, ti e di saktë kujt i takojnë meritat?, ka komentuar Geti./CityNews

Lajmet e fundit nga