LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A e dinit profesionin tjetër të Dritan Shakohoxhës? Do të habiteni

4 Janar 2018, 11:35, Aktualitet CNA
A e dinit profesionin tjetër të Dritan Shakohoxhës? Do të

Përveç zërit të tij emblematik tanimë në komentet sportive në Supersport, Dritan Shakohoxha njihet edhe për sensin e tij të humorit dhe këtë më së shumti në rrjetet sociale.

Këtë fakt e ka pohuar vetë komentatori i Super Sportit Dritan Shakohoxha krah fotos së postuar në të cilën shkruan: ?E dinit që i bija edhe kitares?? As unë?.

Në fakt Shako, siç njihet në ambientet sportive dhe mes miqsh e ka pranuar vetë që me muzikën nuk ka shumë lidhje, të paktën deri në momentin që i dhanë në dorë një kitare./CityNews

Lajmet e fundit nga