LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Personazhet publike që iu bashkuan “Festës së Birrës” në Korçë

13 Gusht 2017, 16:29, Aktualitet CNA
Personazhet publike që iu bashkuan “Festës së

Festa e Birrës në qytetin e Korçës ka bërë bashkë disa nga personazhet publike të vendit tonë.

Në festë kanë marrë pjesë njerëz të njohur për publikun shqiptar të cilët janë fotografuar duke shijuar birrën dhe produktet e ofruara gjatë festës. Analistë, gazetarë dhe deputetë kanë lënë debatet e ekranit për t?iu bashkuar festës, argëtimit dhe bisedës me miqtë.

Ish-deputeti Namik Dokle është fotografuar nën shoqërinë e gazetarit Shpëtim Nazarko dhe analistit Mentor Nazarko. E pranishme në tavolinën e përbashkët ka qenë edhe deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti si dhe ish-kryetari i Bashkisë së Korçës, Niko Peleshi, i cili është edhe ideatori i kësaj feste në 2007.

Ndërkohë që pak metra më tutje festonin gazetari i sportit Dritan Shakohoxha me miqtë e tij./CityNews

Lajmet e fundit nga