Video-“Zgjedhim të ardhmen”/ Basha vijon të “shikojë ëndrra”

21 Janar 2022, 09:06, Politikë CNA
Video-“Zgjedhim të ardhmen”/ Basha vijon të

Edhe pse i braktisur dhe i shkarkuar nga demokratët, Lulzim Basha vijon të ?shikojë ëndrra?.

Sërish sot në një postim në rrjetet sociale, Basha ka publikuar një mesazh, ku tenton të ?shitet? si e ardhmja e demokratëve.

?Qëndrojmë në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj, që do ta ndërtojmë në aleancë me qytetarët, për t?i dhënë fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës, që e kanë lënë këtë tokë të bekuar në vendnumëro.?-shkruan Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga