Nis procesi i riorganizimit të PD në degën 9/ Vokshi thirrje demokratëve

20 Janar 2022, 17:28, Politikë CNA
Nis procesi i riorganizimit të PD në degën 9/ Vokshi thirrje

Deputetja e PD-së dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit Albana Vokshi ka njoftuar nisjen e procesit të riorganizimit të PD dega 9 Tiranë.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Vokshi u ka bërë thirrje demokratëve, që të japin kontributin e tyre për ringritjen e PD.

?Nis procesi i riorganizimit të strukrurave në PD dega 9 Tiranë.

I mirëpritur cdo demokrat që do të japë kontributin e tij/saj për ringritjen e PD.

Për një PD më të fortë, më të hapur e më të bashkuar!

PDDega9

pdrithemelim

PDRiorganizim

Saimir Mulgeci?, shkruan Vokshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga