LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta i “lëshon” Blushin, Ramës/ “Ç'po na dëgjojnë veshët”

21 Janar 2022, 13:16, Politikë CNA
Meta i “lëshon” Blushin, Ramës/

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta ka shenjëstruar kryeministrin Edi Rama.

Në një postim në rrjete sociale Blushi shkruan se mllef dhe inat kaq të madh me Korçën e vlerave vetëm një piktor i dështuar anti-vlerë mund të ketë

?Ç’po na dëgjojnë veshët!  Korça e arsimit, artit, kulturës dhe qytetarisë pa vlera? Teatri “Andon Zako Çajupi” pa vlera? Artistët e mirënjohur korçarë pa vlera?

Kush ka më shumë vlerë? Zhgarravinat që shiten si piktura? Apo pocaqitë e baltës që shiten si “vepra arti”?

Mllef dhe inat kaq të madh me Korçën e vlerave vetëm një piktor i dështuar anti-vlerë mund të ketë!

Fale o Zot!?, shkruan Blushi./CNA.al

Lajmet e fundit nga