Berisha nesër në Mirditë/ Ish presidenti: Do bashkohem me demokratët

21 Janar 2022, 09:42, Politikë CNA
Berisha nesër në Mirditë/ Ish presidenti: Do bashkohem me

Lideri historik i PD, Sali Berisha, do të zhvillojë ditën e nesërme një takim me demokratët e Mirditës në Pallatin e Kulturës të Rrësheni, në orën 11:00.

Ashtu si në çdo takim të tij, Berisha është shoqëruar nga deputetë e figura politike, që kanë treguar mbështetjen ndaj lëvizjes së tij.

Ndër ta është edhe ish presidenti Bujar Nishani, i cili përmes një statusi në rrjetet sociale ka bërë me dije se nesër do t?i bashkohet takimit me demokratët.

?Nesër, 22 janar, ditën e shtunë ora 11:00 do të bashkohem me demokratët dhe patriotët mirditorë në Foltoren e Dr. Berishës.

Privilegj të jesh në kuvendimin e mirditorëve, njerëz të pushkës, penës e këngës.

Mikripitës e bujar ndër shekujt ?????, shkruan Nishani krahas fotos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga