LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Makina përplaset me motoçikletën në Lezhë/ Plagoset rëndë drejtuesi

18 Janar 2022, 17:12, Kronika CNA
Makina përplaset me motoçikletën në Lezhë/ Plagoset

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradën Lezhë -Shkodër pranë kryqëzimit të fshatit Gocaj.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motoçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin e drejtuesit  që shkaktoi aksidentin. /CNA.al

Lajmet e fundit nga