Zjarr në mesnatë në një qendër studimore për fëmijë/ Nuk dihen shkaqet

18 Janar 2022, 06:59, Kronika CNA
Zjarr në mesnatë në një qendër studimore për

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga