Po udhëtonte me motor/ Ndërron jetë 62 vjeçari në Divjakë

15 Janar 2022, 14:46, Kronika CNA
Po udhëtonte me motor/ Ndërron jetë 62 vjeçari në

Një person ka humbur jetën pas një aksidneti rrugor në Divjakë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Mërtish, ku shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip ?Honda? dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

?Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip ?Honda? dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga