16 vjeçarja dhe kushërira i vjedhin paratë dajës

15 Janar 2022, 13:37, Kronika CNA
16 vjeçarja dhe kushërira i vjedhin paratë dajës

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht dy shtetase, pasi në bahskëpunim me njëra-tjetrën kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre.

Bëhet fjalë për shtetasen E.D, 23 vjeçe dhe A.M 16 vjeç, kushërira.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 proceduan penalisht shtetaset E. D., 23 vjeçe dhe A. M., 16 vjeçe (kushërira), pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e dajës së tyre, shtetasit A. S., 37 vjeç?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga