Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike/ Përfundon në pranga 48 vjeçari i shpallur në kërkim

13 Janar 2022, 15:37, Kronika CNA
Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike/ Përfundon në pranga

Policia e Durrësit ka vënë në  pranga shtetasin K. F 48 vjeç, banues në Sukth. Ky shtetas është shpallur në kërkim më parë dhe është akuzuar për veprat penale ?Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”.

?Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit në kërkim K. F., 48 vjeç, banues në Sukth, Durrës, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike“, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga