LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Flakët përfshijnë banesën/ Humb jetën një person

13 Janar 2022, 08:16, Kronika CNA
Flakët përfshijnë banesën/ Humb jetën një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku një person ka humbug jetën, pasi banesa në të cilën jetonte është përfshirë nga flakët.

Mësohet se viktima është shtetasi Gj. B, i cili se jetonte i vetëm në lagjen ?Rilindja?.

Sipas uniformave blu, rreth orës 06:20, është përfshirë nga flakët banesa e tij ku si pasojë e flakëve ai ka humbur jetën.

Sipas policisë 55-vjeçari jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor./CNA.al

Lajmet e fundit nga