Makina merr flakë në lëvizje/ Dyshimet e para

11 Janar 2022, 14:34, Kronika CNA
Makina merr flakë në lëvizje/ Dyshimet e para

Një makinë ka marrë zjarr në lëvizje në rrugën e Arbrit.

Sipas policisë, mjeti i cili drejtohej nga shtetasi me iniciale E.G, ka pësuar një defekt teknik e si pasojë ka marrë zjarr.

?Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 11.01.2022, në rrugën e “Arbrit”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin E. G.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga