Plas sherri për pronën/ Nën hetim 4 persona

10 Janar 2022, 15:31, Kronika CNA
Plas sherri për pronën/ Nën hetim 4 persona

Katër perosna janë përfshirë në një sherr masiv dhe kanë përfudnuar në polici.  Sipas policisë nën hetim janë vënë K. H., 26 vjeç, G. I., 26 vjeç, B. H., 44 vjeç dhe Xh. H., 42 vjeç.

Raportohet se K. H., së bashku me G. I., kanë dëmtuar pronën e B. H. dhe Xh. H. Këta të fundit, i kanë thyer xhamin e makinës K. H., dhe kanë ushtruar dhunë ndaj tij dhe ndaj G. I. / CNA.al

Lajmet e fundit nga