Vrau gruan e më pas qëllojë dhe veten/ Si nisi sherri mes çiftit për kujdestarin e vajzës

9 Janar 2022, 19:30, Kronika CNA
Vrau gruan e më pas qëllojë dhe veten/ Si nisi sherri mes

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja në Vaun e Dejes.

Mësohet se 50-vjeçari Niko Hila, e ka vrarë Xhuliana Topallin, pas konflikteve të vazhdueshme për kujdestarinë e vajzës së tyre 4-vjeç.

E gjithë skena ka ndodhur në shtëpinë e prindërve të viktimës, në fshatin Nënshat të bashkisë së Vaut të Dejës, ku dhe jetonte së bashku me vajzën dhe babanë e saj të sëmurë pas ndarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga