E moshuara hidhet nga kati i tretë, humb jetën/ Nuk dihen rrethanat

8 Janar 2022, 07:16, Kronika CNA
E moshuara hidhet nga kati i tretë, humb jetën/ Nuk dihen rrethanat

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:50, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja D. L., 84 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga