VIDEO-E frikshme/ Dalin pamjet pas aksidentit në Tunelin e Kalimashit

7 Janar 2022, 20:53, Kronika CNA
VIDEO-E frikshme/ Dalin pamjet pas aksidentit në Tunelin e Kalimashit

Pak më parë në Tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i frikshëm. Dy automjete janë përplasur dhe si pasojë ka patur një viktimë dhe disa të plagosur.

Sipas asaj që raportohet në media, viktima ishte pasagjere në njërën prej makinave që u përplasën ndërsa shoferët dhe sy persona të tjerë ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë janë siguruar pamjet nga aksidenti. Forca policore ndodhen në vendngjarje ku dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga