Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit/ Dyshohet për një viktimë dhe disa të plagosur

7 Janar 2022, 20:17, Kronika CNA
Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit/ Dyshohet për

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tunelin e Kalimashit. Dyshohet për një vijtime dhe disa të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë brenda tunelit me drejtim Tiranën.

Shërbimet e policisë, urgjencës e zjarrëfikësit janë në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga