Prokuroria “shtrydh” skandalin/ Shkon në 4 numri i të arrestuarve për nxjerrjen e listës së pagave

7 Janar 2022, 08:58, Kronika CNA
Prokuroria “shtrydh” skandalin/ Shkon në 4 numri i të

Disa urdhër-arreste dhe 4 të arrestuar deri në këto momente, është bilanci i hetimeve nga Prokuroria e Tiranës, për skandalin e publikimit të të dhënave.

Për këtë çështje Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, dhe Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, pas hetimit të zhvilluar njoftojnë konferencë për shtyp në 10:30.

Hetimet për të këtë skandal janë kryer në kohë rekord, ndërsa ende nuk dihen identitetet dhe pozicionet dhe rolet e të arrestuarve./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga